Sięgnij po Nintendo 3DS XL Super Smash Bros.

Europejscy fani serii Smash Bros. na pewno ucieszą się z pakietu Super Smash Bros. Limited Edition na Nintendo 3DS, ale też z gry 3 października specjalnie dla was- ekskluzywna czerwona konsola Nintendo 3DS XL* z popularnym motywem gry Super Smash Bros. będzie dostępna aż do wyczerpania zapasów.

konsola

Limited Edition wraz z konsolą pojawi się również z cyfrową kopią gry Super Smash Bros. na Nintendo 3DS. Gra będzie pierwszą przenośną wersją z serii, umożliwiając rywalizację aż czwórki graczy w trybie local czy on-line z takimi postaciami jak: Mario, Link, Samus, Sonic, Pikachu i nowo ogłoszonym Meta Knight oraz Mega Man, Little Mac, PAC-MAN i Palutena. Po raz pierwszy gracze będą mogli skorzystać ze swojej postaci Mii.

konsola2

Przebijcie się przez Smash Run-nowy tryb na Nintendo 3DS, który umożliwi wam nadzorowanie swojego pola walki i pokonywanie rywali. Pozostaw wrogów za sobą! Możecie się doskonalić za pomocą Target Blast, gdzie będziecie mogli zaatakować za pomocą bomby, która wywoła reakcję łańcuchową, zyskując jak najwięcej punktów.

CMM_3DS_SuperSmashBros_SpecialEdition_UKV_mediaplayer_large_1

Rywalizacja ze znajomymi w trybie local lub on-line. czy z przypadkowymi graczami z całego świata w opcji on-line w trybie “For Fun” i “For Glory” zagwarantuje wam niesamowite przeżycia z Super Smash Bros. . To niesamowity sposób na to, jak się rozprawić z długą listą rywali, którzy powrócą do gry. Będziecie mogli zademonstrować swoją waleczność w Super Smash Bros. Nintendo 3DS Limited Edition Pack, który ukaże się wraz z grą Super Smash Bros. na Nintendo 3DS w Europie już 3 października 2014 r. .