Splatoon + Amiibo Squid

Zestaw zawiera grę Splatoon na Wii U oraz figurkę amiibo Squid

Pokaż swoje prawdziwe oblicze!

Pokonaj wrogów i zaznacz swoje terytorium farbą w nowej strzelance Splatoon. Gra przeznaczona na konsolę Wii ukazana jest z perspektywy osoby trzeciej. Wyzwij swoich przyjaciół do szalonego pojedynku dwóch czteroosobowych drużyn. Celem drużyny jest oznaczyć swoim kolorem farby jak największą część mapy i poszerzyć swoje terytorium. Strzelaj do wrogiej drużyny i dosłownie użyj swojich możliwości zanurzania się w kolorowe przestrzenie. Jednym zdaniem jest to szalona i pstrokata strzelanka- ekskluzywnie na Wii U.

O GRZE:

 • Zewrzyj szyki i pokonaj pozostałe drużyny w przeciekających akcją bitwach, których cel jest tylko jeden: pokryć farbą jak największą część mapy. Strzelaj farbą po ścianach aby dostać się do ciężko dostępnych obszarów.
   
 • Zamalowanie wiekszego terytorium otwiera w grze lepszą super broń, którą możesz użyć do atakowania wrogów lub uzyskania jeszcze większego terenu.
   
 • Właściwa strategia jest elementem decydującym. Postrzeleni rywale będą ociekać farbą dzieki czemu pokryjesz w ten sposób jeszcze większy teren swoim kolorem. Podejmuj przemyślane decyzje: jesli zbytnio skupisz się na unieszkodliwianiu wrogów, możesz zbyt późno zorientować się, że twój teren jest już pięknie zamalowany obcą barwą.
   
 •  Jednym naciśnięciem przycisku możesz przemienic się w kałamarnicę i zanurzyc się w morzu atramentu. Dzięki temu nie tylko ukryjesz sie przed wrogiem ale przyspieszysz swoje ruchy i dodatkowo dopełnisz zapasy farby.
   
 •  Wybierz swój sposób sterowania Wii U GamePadem, użyj żyroskopu do celniejszego strzelania i rozglądania się po okolicy.
   
 • Dołącz do ekscytujących bitew online dwóch czteroosobowych drużyn.