SWITCH Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Wasz ulubiony Crash Bandicoot™ powraca. Jest ulepszony i gotowy do działania w kolekcji gier N. Sane Trilogy. Teraz możecie wypróbować Crash Bandicoot jak nigdy wcześniej w 4K. Rozkręćcie się, skaczcie i powtarzajcie epickie wyzwania i przygody w trzech grach, od których wszystko się zaczęło, Crash Bandicoot™, Crash Bandicoot™ 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot™: Warped. Ożywiajcie wszystkie ulubione Crash momenty w pełni zremasterowanej jakości HD i porządnie się zabawcie!

3 zupełnie zremasterowane oryginalne gry:

3 pełne gry, ponad 100 poziomów i 2 grywalne postacie

Poznajcie N. Tense, Epickie Wyzwania i Przygody

Wspaniałe nowe animacje i grafika

NOWOŚĆ! Graj jako Coco we WSZYSTKICH trzech grach

NOWOŚĆ! Zawody na czas we WSZYSTKICH trzech grach

NOWOŚĆ! Drabinki online 

Crash Bandicoot

Dr Neo Cortex ma plan przejęcia władzy nad światem i w tym celu chce stworzyć genetycznie modyfikowane zwierzęta. Aby stworzyć swoje sługi, Cortex uprowadził tyle zwierząt, ile zdołał; jedną z porwanych jest dziewczyna Crasha. Przejmij kontrolę nad Crashem, który biega, skacze i obraca się w 30 poziomach intensywnej akcji na 3 różnych australijskich wyspach. Tylko ty jesteś w stanie pomóc Crashowi uratować zwierzęta, dziewczynę i pokrzyżować plany Dr Cortexa.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

Nieustępliwy Dr Neo Cortex powraca… ale tym razem chce uratować świat? I prosi o pomoc swojego największego wroga, Crasha Bandicoota? To tylko kolejny plan, jak przekabacić Crasha do następnego podwodnego eksperymentu? Czy Crashowi uda się znów wygrać, czy dołączy do bezdusznego ZOO Cortexa? Większe środowisko 3D free-roaming, zupełnie nowe animacje i pstrokata paleta barwnych postaci – zobacz, jak twój bohater Crush jeździ na łyżwach, na niedźwiedziu polarnym lub lata za pomocą jet-packa w kontynuacji przygody Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Again – Tym razem to nie żart!

Crash Bandicoot Warped

Oh yeah…powraca…I jest przygotowany! Zupełnie nowa przygoda o podróży w czasie! Nowe sposoby gry – nurkowanie, prowadzenie motocyklu lub małego T-Rexa. Graj jako Coco! Poruszaj się po Wielkim Murze na tygrysie, jeździj skuterem i oczekuj kolejnych latających niespodzianek. Udowodnij swoje umiejętności z nowymi trikami jako Super-charge Body Slam, Super Slide, Double Jump, Death-Tornado lub bazooka z laserem. Sami nowi wrogowie, łącznie z nowymi Big Bossami, jak Uka Uka, N. Tropy, straszliwy Dingodile i oczywiście powrót ulubionych nieprzyjaciół, jak N. Gin i Tiny. Więcej akcji, więcek zabawy, więcej zagadek i ukrytych poziomów. A ty myślałeś, że lepiej już być nie może! 

Gra zawiera dodatkowo dwa bonusowe poziomy:

  • Stormy Ascent

  • Future Tense