SWITCH Darksiders II: Deathinitive Edition

Śmierć, najbardziej obawiany z legendarnych jeźdźców Apokalipsy, obudzony końcem wszyskich dni, wyrusza na wyprawę, by odnowić ludzkość i oczyścić imię brata. Wczuj się w rolę samej Śmierci, obdarowanej zdolnością niszczenia całych światów, a podczas drogi przez rozległy otwarty świat zmierz się z siłami nieba i piekła. Podczas swej drogi ulepszaj swój styl gry z pomocą systemu poziomów, drzewek umiejętności i ogromnej ilości kombinacji wyposażenia – stwórz własną wersję Śmierci.

GRAJ JAKO ŚMIERĆ
Stań się tym najbardziej obwianym z legendarnych jeźdźców Apokalipsy, który potrafi niszczyć całe światy. Zmierz się z siłami nieba i piekła i udowodnij, kto jest tu panem śmierci. 

TO TWOJA ŚMIERĆ
Dopasuj Śmierć według własnego wyobrażenia. Dzięki różnym zestawom broni, zbroji i drzewka umiejętności, każdy może stworzyć Śmierć tak, jak mu się podoba.

WIELOKROTNY POWRÓT DO GRY

Odkrywaj rozlegly otwarty świat i spełniaj mnóstwo dodatkowych zadań. Śmierć to gibka i obrotna postać, zdolna wykonywać niewyobrażalne akrobacje, które umożliwią graczom odkrywać świat jak nigdy wcześniej.