SWITCH FIFA 18

 

Uwaga: Cena przedstawiona przed wydaniem tego tytułu jest jedynie ceną orientalną a dystrybutor nabywa prawo jej zmiany.

EA SPORTS™ FIFA 18 usuwa różnice między wirtualnym a rzeczywistym światem dzięki enginu Frostbite. Zapraszamy do autentycznych piłkarzy, zespołów i atmosfery na stadionach, które doprowadzą Cię do najpopularniejszej gry na świecie. FIFA 18 oferuje Real Player Motion, całkowicie nowy system animacji, który zapewnia rewelacyjną reakcję i osobowość graczy – Cristiano Ronaldo i inni gracze gwiazd zachowują się i poruszają podobnie jak w realnym świecie. Jest to największy krok w dziedzinie innowacji w systemach gier w historii serii. Dzięki dostosowanym kontrolerom odtwarzacza wraz z nowymi elementami stylów drużyn i pozycjonowaniem graczy masz wszystko, czego potrzebujesz, aby doświadczyć dramatycznych momentów, które doprowadzają chłopców na stadiony na całym świecie.

Najpopularniejsza gra na świecie również zabierze Cię na długą podróż z wieloma sławnymi twarzami, w tym Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami Europy. Alex Hunter wraca. I FIFA Ultimate Team ™ w FIFA 18, która zostanie wydana 29 września 2017 roku w wersjach PlayStation 4, Xbox One i PC, pochodzi z FONT IKONS, prowadzonego przez Ronalda Nazariego i innych legend futbolowych.

Kontrola gracza
• Real Player Motion: całkowicie nowy system animacji działa poprzez porównanie trajektorii ruchu w każdej ramce, dzięki czemu FIFA może zapewnić płynną rozgrywkę z szybką kontrolą odpowiedzi.
Nowe techniki przechwytywania ruchu i przejścia pomiędzy animacjami rozproszonymi w pojedynczych ujęciach zapewniają, że gra wiernie naśladuje prawdziwy futbol. Technologia Real Player Motion jest ostatecznym źródłem doskonałej wierności każdemu graczowi i natychmiast porusza poziom autentyczności.
• Osoba Gracza: Sześć nowych archetypów piłkarzy i nowa technologia ich mapowania dają graczom unikalną tożsamość i wyraźnie od siebie różnią się od siebie. Po raz pierwszy w historii rzeczywistych ruchów graczy, ich proporcje ciała i cechy odzwierciedlenie w ruchu ich wirtualnych odpowiedników, że będą zachowywać się na boisku ponownie wiarygodnego poziomu. Charakterystyczny bieg Ronalda, unikalny zwrot Sterlinga i inny ruch ręki Robbena, wszystko to i znacznie więcej w FIFA 18 na pierwszy rzut oka.
• zmienionego systemu dryblingu: W FIFA 18 będzie można podjąć działania przeciwko obrońcom, pewny siebie, wiedząc, że najlepsi gracze są w stanie zmienić kierunek poruszania się w ułamku sekundy. Nowe dyski do dryblingu otwierają graczy na większą kreatywność w sytuacjach pojedynczych. Pokazuj bardziej konkretne dotyk lub obrót o mniejszym promieniu i wyruszaj na bardziej dynamiczny atak niż kiedykolwiek wcześniej.
• Reakcja: Kreatywne użycie umiejętności piłkarskich, opcji przetwarzania kontekstowego oraz przeprojektowany system dryblingu dają graczom możliwość stworzenia obraźliwego działania nawet w niewielkich przestrzeniach. To po prostu zmienia kierunek biegu i ma pewność, że gracz reaguje, aby uciec przed zbliżającym się przeciwnikiem.
• Eksplozja: autentyczna i dynamiczna animacja prędkości pozwala szybko skakać z powolnego kontrolowanego prowadzenia piłki do ostrego sprintu.

Style zespołów i pozycjonowanie
• Nowe pozycyjne zachowanie zawodników: Z większą swobodą przemieszczania się monitorowania swojej drużyny do zespołu i reagowania na nią odpowiednio. Nowe myślenie pozycyjne gwarantuje równomierne rozłożenie zespołu na płycie i zapewnia więcej możliwości do zapoznania się z gry w czasie i przestrzeni.
• style zespołu: FIFA 18 zawiera bogaty wybór znanych gier taktycznych stylów kilku międzynarodowych zespołów – AI będzie teraz w stanie natychmiast rozpoznać tiki-Taku kilka czołowych zespołów europejskich lub używanych podmiotów w Premier League.
Wyraźnie czuć zmianę obronnej i ofensywnej akcji, kiedy tylko wybrać nowy klub, albo innego przeciwnika.
• Szybka dynamiczna zmiana: Nowe zmiany na podstawie aktualnego przebiegu gry, pozwalają użytkownikowi na wysyłanie świeżych graczy na murawę bez przerywania meczu.

Elektryzująca atmosfera
• specyficzna atmosfera: realistyczne słońce na niebie, dekoracje kinowe, typowe obiekty na placu zabaw, śmieci na boisku, typowe sztandary poszczególnych klubów i stadionów, adaptacyjny komentarz i zmiany jakości trawników inspirują życie piłkarskich fanów FIFA 18
.
• Bardzo dynamiczne tłumy widzów: dzięki indywidualnym reakcjom odbiorców w widowni i poszerzonej palecie typowych lokalnych śpiewów i Horusów. Usłyszysz autentyczny skandal, który nasila się podczas ofensywy, prawdziwe wybuchy entuzjazmu przy zdobywaniu punktów.

Droga: Powrót Huntera

Najpopularniejsza gra na świecie zabiera Cię na długą podróż z wieloma sławnymi twarzami, w tym Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami Europy. Alex Hunter wraca. Po fantastycznym pierwszym sezonie w Premier League, Hunter trafia do czołówki światowych klubów i zastanawia się nad możliwościami, jakie oferuje. Czuje się gotowy na kolejny krok, przyszłość wygląda jasno… ale życie piłkarskie nie zawsze jest sprawiedliwe.
• Podróżując po świecie piłki nożnej: Alex Hunter spotyka różne środowiska piłkarskie podczas długich podróży do obcych krajów, np. Letnie wakacje w Brazylii czy trening przed sezonem w Los Angeles.
• Gwiazdor: Cristiano Ronaldo prowadzi listę gigantów piłkarskich i nowych bohaterów, którzy pojawiają się w sequelu ulubionego trybu.
• Decyzje z konsekwencjami: gracze będą musieli stawić czoła cięższym i poważniejszym wyborom, które w dłuższej perspektywie zmienią historię fabuły. Zrób swoją własną historię Ścieżki, wybierając Alexa w celu dalszego rozwoju jego kariery i relacji z bohaterami na boisku i poza nim.
• Twój Alex Hunter: Dostosuj wygląd Alexa Huntera, wybierając spośród różnych fryzur, tatuażów lub ubrań. Możesz nawet wybrać silniejszą nogę Alexa, aby pasowała do Twojego stylu.
• Tryb lokalny w trybie multiplayer: odtwarzaj drogę jako zespół w sieci lokalnej i doświadczaj wszystkich działań na boisku z przyjaciółmi.
• Nowe bohaterki: Gracze mają teraz również możliwość doświadczania opowiadań z nowymi postaciami, na których Alex spotyka się na swojej drodze.