SWITCH FIFA 20 Legacy Edition

EA SPORTS™ FIFA 20 przynosi prawdziwie mistrzowskie przeżycia na boisku i poza nim. Możesz oczekiwać prestiżowych UEFA Champions League, autentycznej atmosfery, zaktualizowanej listy klubów i stadionów, z wypróbowaną jakością gry, porównywalną z poprzednim rocznikiem FIFA 19.

UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP

Zagraj w FIFA 20 na najwyższym klubowym poziomie. UEFA Champions League, Europa League oraz Super Cup dadzą graczom szerokie możliwości turnieju, oficjalną audiowizualną prezentację i zupełnie nowy team komentatorów: mówią Derek Rae i Lee Dixon.

Tryby: UEFA Champions League, Europa League i Super Cup zobaczymy w FIFA 20 w kilku postaciach. Od aktualizacji żywej zawartości w trybie FIFA 20 Ultimate Team™ przez dołączenie do trybu Kariera, po zupełnie nowy, osobny tryb UEFA Champions League – w FIFA 20 przeżyjesz największe footbalowe klubowe mecze na świecie.

Tryb Champions League: Przeżyj dramaty oficjalnego UEFA Champions League od fazy grupowej po finał. Lub zagrajcie własną wersję tego turnieju z jakimkolwiek europejskim klubem dostępnym w grze.

Gwiazdrorski team komentatorów: Wypróbowana komentatorska para Derek Rae i Lee Dixon zajmą się charakterystycznym stylem transmisji z UEFA Champions League, Europa League i Super Cup.

Oficialne elementy UEFA: Zanurz się całkowicie w najbardziej prestiżowych europejskich zawodach, dzięki oficjalnym elementom transmisji, znakom na ubraniach, piłkom i sławnym trofeum z UEFA Champions League, Europa League i Super Cup.

MECZOWE PRZEŻYCIA

Daj się ponieść najbardziej autentycznej grze w piłkę, jaka kiedokolwiek wyszła na Nintendo Switch. Charakterystyczne drużynowe i piłkatskie osobistości, oficjalna audiowizualna prezentacja meczów dla niektórych największych ligowych starć na świecie i świetny system strzelania goli wciągną cię do gry jak nigdy wcześniej.

Drużynowe i piłkarskie osobistości: W FIFA 20 na Nintendo Switch zobaczysz szeroką skalę autentycznych stylów gry. Natychmiast rozpoznasz niektóre najbardziej znane klubowe taktyki, np. tiki taka w wykonaniu europejskiej klubowej elity. Prawdziwe ruchy graczy odbijaja się na ruchach ich wirtualnych odpowiedników, które na boisku zachowują się bardziej naturalnie.

Strzelanie goli: Rozbudowane możliwości strzelania goli oferują graczom nowy poziom sterowania przy strzale. System przyniesie lepszy kontakt przy strzelaniu bezpośrednio do bramki, niebezpiecznie strzelone gole lub strzał w dziesiątkę, co da graczom więcej możliwości zachowania przed bramką przeciwnika. Sterowanie przy ostatecznym strzale pogłębi również nowa mechanika zaplanowanego strzału. Użytkownicy najpierw stukną, aby rozpocząć atak, a potem jeszcze raz przy kontakcie z piłką. Doskonale zaplanowane strzały lepiej odnajdą cel, te gorzej zaplanowane mogą skończyć poza bramką.

Autentyczna prezentacja meczu: Do meczu wciągną cię jeszcze bardziej oficjalne audiowizualne elementy z najlepszych zawodów świata, jak UEFA Champions League, Premier League, Bundesliga lub La Liga.

TWOJA FIFA, TWÓJ STYL

Konfiguracja konsoli: FIFA oferuje zabawę gdziekolwiek, kiedykolwiek i z jakkolwiek chcesz. Podłącz ją do TV i graj sam lub z przyjaciółmi, lub kontynuujcie grę na jeden z poniższych sposobów:

  • w stacji dokującej
  • w trybie przenośnym
  • na stole
  • wspólnie dzięki połączeniu lokalnemu

Oddzielne kontrolery Joy-Con: Ten schemat sterowania, stworzony specjalnie dla Nintendo Switch, umozliwia grać z przyjaciółmi gdziekolwiek i kiedykolwiek. Nie ma potrzeby kupować innego hardware, gracze mogą odłączyć kontrolery i bawić się w trybach dla większej liczby użytkowników w domu lub na zewnątrz. Joy-Con w FIFA 2020 używa się w wariantach:

  • przenośnym
  • dualnie
  • pojedynczo

Uwaga: FIFA 20 będzie też obsługiwać konfigurację dla Pro Controllera.

TRYBY

Mecze on-line z przyjaciółmi: Ciesz się nowymi sposobami gry na Nintendu Switch, łącznie z meczami on-line. Zaproś kogokolwiek z listy przyjaciół i graj w ramach sezonu w pięciu meczach (w FIFA i FIFA Ultimate).

FIFA 20 Ultimate Team: Zostań częścią ulubionego trybu serii FIFA i zbuduj wymarzoną drużynę z tysiąca dostępnych graczy. Najbardziej prestiżowa klubowa gra o puchar wniesie do FIFA 20 Ultimate Team „żywą“ zawartość z UEFA Champions League i Europa League.

FIFA 20 na Nintendo Switch oferuje szerokąa paletę innych trybów:

  • Rozpoczęcie meczu
  • Tryb kariery
  • Umiejętności gry