SWITCH God Wars: The Complete Legend 

GOD WARS The Complete Legend to taktyczna gra RPG, która opowiada nieznaną historię Japonii za pomocą folkloru i taktycznej walki. Gracze doświadczą tradycyjnych opowieści o powstaniu Japonii przez pryzmat trzech skłóconych ze sobą nacji, z ogromną ilością taktycznych opcji, które pozwolą im na stworzenie różnorodnych strategii. Nie zabraknie też wachlarza klas postaci, ekwipunku oraz ciekawych map.

Dawno temu była sobie przepiękna kraina, która była domem dla trzech nacji: Fuji, Izumo oraz Hyuga. Kraina ta zwała się Mizuho. Ludzie z Mizuho nie lubili konfliktów, szanowali duchy swoich przodków i żyli w harmonii z przyrodą. Jednakże z biegiem czasu zaczęli kultywować ziemię i kuć w metalu, biorąc udział w wojnach, niszcząc przyrodę i ignorując duchy swoich przodków. W tym samym czasie wiele miejsc w Mizuho doświadczyło klęsk, takich jak powódź, trzęsienie ziemi czy wybuch wulkanu. Aby powstrzymać niebezpieczny wybuch, Królowa Mizuho, Tsukuyomi, poświęciła górze swoją ukochaną córkę Sakuyę, zamknęła drugą córkę Kaguyę bambusową pieczęcią na wypadek przyszłych klęsk, a następnie sama zniknęła. Trzynaście lat później Księżniczka Kaguya jest już piękną kobietą, a jej przyjaciel z dzieciństwa, Kintaro, ratuje ją podczas zamieszek. Kaguya przeciwstawia się swojemu „przeznaczeniu bycia ofiarą“ i postanawia obrać swoją własną drogę, uciekając z Fuji i podróżując przez Mizuho, aby odkryć prawdę leżącą za decyzjami Tsukuyomi.

Cechy gry:

  • Opowieść zanurzona w japońskiej tradycji – Wkrocz w Japonię, jakiej jeszcze nie widziałeś, i poznaj tajemnice, które oczarowały mówców, baśniarzy i generacje ludzi. Odkryj ich historię i spotkaj miriadowych bogów.
  • Bogactwo opcji personalizacji i taktyki – Spersonalizuj 14 grywalnych postaci za pomocą ponad 30 klas z 400+ zdolnościami i 250 unikatowych elementów ekwipunku, tworząc drużynę, która pokona każdą przeszkodę.
  • Grafika z innej ery – Inspirowana tradycyjnym malarstwem japońskim oraz sztuką rzeźbienia w drewnie oprawa graficzna GOD WARS przeniesie graczy w erę pełną mitologii i cudów.
  • Kompletna Legenda – Doświadcz ponad 100 godzin nowej zawartości w Legendzie Yomi oraz całą historię z GOD Wars Future Past, wraz z wszystkimi DLC i aktualizacjami mechaniki rozgrywki, które pozwolą ci dopracować strategię do perfekcji!