SWITCH Overwatch Legendary Edition

Zawiera kod do pobrania gry, cartridge nie jest zawarty w zestawie.

Świat potrzebuje bohaterów

Walka o przyszłość nadchodzi na Nintendo Switch! Zagraj w cenioną drużynową strzelankę od Blizzard Entertainment w domu lub w podróży, dzięki Overwatch Legendary Edition, w której znajdziesz wszystkich najnowszych bohaterów, mapy i aktualizacje gry – a także nowy system sterowania, wyłącznie na Nintendo Switch, który używa wyjątkowych funkcji tej konsoli.

Overwatch oferuje 31 wyjątkowych bohaterów, z których każdy dysponuje własnymi niesamowitymi zdolnościami, dzięki którym możesz zmienić przebieg gry na mapach, które kładą nacisk na spełnianie zadań, i które są rozsiane po całym świecie. Gracze mogą zmieniać swoich bohaterów w czasie walki, ale najlepszym przepisem na sukces jest połączyć umiejętności bohaterów i grać jako jedna drużyna.

Właściwości

Graj za 31 bohaterów
Wybieraj z nieustannie rosnącej oferty bohaterów z całego świata. Władaj grawitacją jako genialny astrofizyk Sigma, przejdź za linię wroga jako podróżujący w czasie Tracer lub wylecz swoją drużynę przy pomocy biotycznego karabinu Anny.

Walcz wraz z przyjaciółmi z całego świata
Opanuj punkty kontrolne, transportuj towar do celu i spełniaj zadania w 28 międzynarodowych lokalizacjach – i to gdziekolwiek, gdzie masz dostęp do internetu, dzięki legendarnemu trybowi przenośnemu Nintendo Switch.

Zbierz drużynę i zmierz się w trybach 6 przeciw 6
Wskocz do trybu Quick Play, gdzie będziesz grać przeciw graczom na podobnym poziomie, graj przeciw AI z różnymi ustawieniami trudności w trybie Play Vs. AI lub sprawdź swoje umiejętności w trybie Competitive Play, gdzie możesz zyskać sezonowe nagrody.

Odkryj nowe możliwości gry
Wypróbuj Arcade lub Game Browser, gdzie możesz znaleźć pojedynki z wyjątkowymi zasadami. Puść wodze fantazji w Workshopie, gdzie przy pomocy specjalnych narzędzi do tworzenia scenariuszy możesz stwarzać własne specjalne gry, które możesz udostępniać na jakiejkolwiek platformie.

Przejmij kontrolę
Przygotuj najlepszy strzał przy pomocy wbudowanego ruchomego sterowania z żyroskopem – dostępne jedynie w wersji na Nintendo Switch – lub zmierz się z przeciwnikami przy pomocy tradycyjnego analogowego sterowania. Wybierz sposób, który najbardziej ci odpowiada!

Rozpocznij swój partol
Gracze, którzy zamówią Overwatch Legendary Edition do 15 października 2019 dostaną bonusowy wygląd dla postaci Noire Widowmaker. Overwatch Legendary Edition na Nintendo Switch zawiera również 3 miesięczne członkostwo Nintendo Switch Online, tak jak 15 bonusowych wyglądów dla postaci.