Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

Już w sprzedaży

KULTOWY KLASYCZNY THRILLER POWRACA!

Nasiona kiełkują. Korzenie się rozrastają. Drzewa rosną okrywając wszystko dookoła cieniem. I nawet jeżeli dociera tam światło, korzenie pozostają, wrastają i zanurzają się głębiej w ciemność.... i historia zaczyna się od nowa.

Kop głęboko i odkryj zło przyczajone pod pozornie niewinnym miasteczkiem w Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise, wyłącznie na Nintendo Switch.

DWIE HISTORIE, JEDNA TAJEMNICA

Boston, 2019. Agenci specjalni FBI Special Aaliyah Davis i Simon Jones, pracujacy nad długo ciągnącym się śledztwem, wpadają na ślad powiązanej ze sprawą osoby. Doniesienia o zaginionych ciałach zazwyczaj nie wzbudzają zainteresowania FBI ale w tej sprawie po prostu coś nie gra.

Mając niewielkie szanse, para agentów nie traci nadziei, że zadając wspomnianej osobie kilka odpowiednich pytań na temat „ czerwonego drzewa” wpadną na nowy ślad w śledztwie. Ale jak mówi powiedzenie, uważaj czego sobie życzysz – niektóre sprawy lepiej pozostawić nierozwiązane...

Luizjana, 2005. Po serii dziwnych morderstw w miasteczku Le Carré, FBI wysyła młodego rekruta, agenta specjalnego Francis York Morgana, do zbadania sprawy. Zaprzyjaźniony z córką szeryfa, która wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości, wyruszają by odkryć prawdę.

Na pierwszy rzut oka spokojne miasteczko i jego, sprawiający wrażenie nieszkodliwych, mieszkańcy. Ale pod powierzchnią kryje się ciemność i wraz ze wzrostem liczby ofiar agent specjalny Morgan musi znaleźć winnych zanim ciemności ogarną i jego...

PRAWDZIWI DETEKTYWI

Francis York Morgan

Świetny wygląd, atletyczna budowa i umiejętność profilowania sprawców przestępstw zapewniają agentowi specjalnemu Morganowi dobrą pozycję w FBI, aczkolwiek jego ekscentryczność powoduje, że koledzy kwestionuja jego umiejętności. Na szczęście jego zdolność odseparowania się od świata rzeczywistego sprawia, że nawet najbardziej przerażające miejsce zbrodni jest dla niego jedynie kolejną zagadką do rozwiązania.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

Patricia Woods

Mieszka w Le Carré wraz z ojcem, miejscowym szeryfem. Mimo młodego wieku jest zaradna i zachowuje się poważnie jak na swój wiek. Jej dorosły sposób wypowiadania się i brak strachu robią wrażenie na agencie Morganie, a ona sama mianuje się jego partnerem w prowadzeniu śledztwa dotyczącego morderstw w miasteczku.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

Aaliyah Davis

Śledczy FBI, agentka specjalna Davis jest uważana za wysoce wykwalifikowaną wśród swoich rówieśników. Niestety, podczas przesłuchań wydaje się być arogancka i rywalizować z pozostałymi. Jest przekonana, że obecna sprawa skrywa nierozwiazany sekret a może nawet coś gorszego...

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

Simon Jones

Nie daj się zwieść jego zachowaniu: mimo że wygląda na leniwego, agent specjalny Jones był kiedyś postrachem FBI jako demon śledczy. Jest bardzo rozważny, zdolny, przewidujący, ma silną osobowość i dzięki tym cechom może podejść w razie potrzeby każdego podejrzanego w trakcie przesłuchania.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise
Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

TWOJA PRZYSZŁOŚC JEST TWOJĄ PRZESZŁOŚCIĄ

Umieszczona 9 lat po i 5 lat przed oryginalną grą Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise zawiera nie jednego ale dwóch bohaterów. Pozwól im odkryć zadziwiająca prawdę, która doprowadzi ich na skraj szaleństwa.

W teraźniejszości rozwikłaj zagadkę jako agent specjalny Davis przesłuchując, przedstawiając dowody, przeglądając kluczowe zeznania świadków, które ujawniają długo ukrywane tajemnice.

W przeszłości, pomagaj agentowi specjalnemu Morganowi w badaniu fali brutalnych morderstw. Odkrywaj Le Carré pieszo lub na deskorolce, współpracuj z mieszkańcami, odkrywaj wskazówki i baw się w voodoo aby odkryć mroczne oblicze tego z pozoru spokojnego miasteczka.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

WOLNY CZAS

Miasteczko Le Carré oferuje agentowi specjalnemu Morganowi coś więcej niż tylko prowadzenie śledztwa. Ze swojej bazy w hotelu Casa Pineapple, może reagować na uwagi i sugestie mieszkanców, które mogą przyspieszyć polowanie na zabójcę.

Może także spędzać swój wolny czas ciesząc się lokalnymi rozrywkami:

  • Kręgle: Wybierz się do Baru Alexus i pobij kilka rekordów. Idealny wynik czeka...
  • Skipping Rocks: Weź głeboki oddech i zobacz jak daleko dostaniesz się skacząć po kamieniach we wodzie.
  • Bayou River Ride: Wybierz się w podróż po rzece i trenuj swoje umiejętności strzelając do celu ( lub aligatorów!)
  • Skateboarding: Skorzystaj z deskorolki nie tylko do poruszania się po mieście ale także do gier w walce z czasem.

Może ci się spodobać również:

08.11.2019

LAYTON'S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy - Deluxe Edition

26.07.2019

Fire Emblem: Three Houses

13.07.2018

Octopath Traveler

18.01.2019

Travis Strikes Again: No More Heroes

19.07.2019

MARVEL Ultimate Alliance 3: The Black Order

31.10.2019

Luigi's Mansion 3


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU