Dołącz do Mikiego i jego przyjaciół oraz przeżyj zupełnie nową przygodę w grze Disney Illusion Island.

Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy wyruszają na nową przygodę, aby odnaleźć trzy magiczne księgi i uratować tajemniczą wyspę Monoth. Spotkasz niezwykłych sojuszników i niebezpiecznych wrogów. Graj solo lub z maksymalnie trzema przyjaciółmi jako Fab Four w lokalnej kooperacji*. Podczas biegania, skakania, pływania i huśtania się wspólnie utorujecie sobie drogę do zwycięstwa!

*Do trybu wieloosobowego mogą być wymagane dodatkowe akcesoria (sprzedawane oddzielnie).

Już w sprzedaży

Graj jako Miki i przyjaciele

Wybierz swoją ulubioną postać i odblokuj specjalne umiejętności, wykonując niesamowite akrobacje, rozwiązując zabawne łamigłówki i biorąc udział w epickich bitwach z bossami. Specjalna osobowość każdej postaci przejawi się w jej działaniach.

Disney Illusion Island

Myszka Miki

Kiedy pomyślisz „dzielna, odważna mysz z kreskówki”, jakie imię przychodzi Ci do głowy jako pierwsze? Myszka Miki! Żadne niebezpieczeństwo nie jest zbyt duże i żadna przeszkoda nie jest tak trudna do pokonania, by ta odważna myszka nie mogła sobie z nią poradzić!

Disney Illusion Island

Myszka Minnie

Branie udziału w zdumiewających przygodach nie jest łatwe, ale Myszka Minnie jest w stanie sprostać temu zadaniu! Jej pomysłowość i heroizm pozwoliły Fab Four wydostać się z wielu trudnych sytuacji, ponieważ zachowuje zimną krew w najgorętszych okolicznościach!

Disney Illusion Island

Kaczor Donald

Pakowanie się w kłopoty to pierwsza specjalność Donalda — a wychodzenie z nich to druga! Obdarzony temperamentem w skali od ROZBŁYSKU do INFERNA, Donald jest najszczęśliwszy, gdy jest wściekły. Jego napady złości często można wykorzystać do uratowania sytuacji!

Disney Illusion Island

Goofy

Z żołądkiem tak dużym jak jego serce (no dobra, trochę większym), Goofy ma wyjątkową zdolność do odnoszenia sukcesów. Niewinny, łatwowierny i niezdarny nie są zwykle słowami do opisywania zwycięzcy, ale w jakiś sposób Goofy to robi!

Zabawa z przyjaciółmi w trybie kooperacji dla 4 graczy

Graj solo lub z maksymalnie trzema znajomymi, aby uratować wyspę Monoth w trybie kooperacji kanapowej dla 4 graczy*. Połącz siły z przyjaciółmi i wykorzystaj unikalne umiejętności, takie jak Rope Drop, Leap Frog i serdeczny uścisk.

*Do trybu wieloosobowego mogą być wymagane dodatkowe akcesoria (sprzedawane oddzielnie).

Disney Illusion Island Disney Illusion Island Disney Illusion Island Disney Illusion Island Disney Illusion Island

Ukryte sekrety

Biegaj, skacz i huśtaj się, aby zbadać każdy zakamarek! Odblokuj specjalne zdolności, aby dotrzeć do nowych miejsc i znaleźć sekretne obszary ukryte na całej wyspie.

Disney Illusion Island

Pamiątki Myszki Miki

Przedmioty kolekcjonerskie związane z Myszką Miki.

Disney Illusion Island

Tokun

Karty kolekcjonerskie przedstawiające różne postacie z Monoth.

Disney Illusion Island

Glimts

Zbieraj je porozrzucane po całej mapie. Można ich użyć do odblokowania różnych nagród, w tym dodatkowych pojemników z sercami i grafik koncepcyjnych.

Może ci się spodobać również:

30.10.2020

Pikmin 3 Deluxe

26.07.2019

Fire Emblem: Three Houses

29.03.2019

Yoshi's Crafted World

10.07.2020

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

16.02.2018

Bayonetta 2

18.01.2019

Travis Strikes Again: No More Heroes


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU