Mario Golf: Super Rush

Już w sprzedaży

UDERZAJ PIŁKI RAZEM Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI W NAJSZYBSZEJ DOTYCHCZAS GRZE GOLFOWEJ Z MARIO!

Dołącz na fairway do swoich ulubionych postaci z Grzybowego Królestwa i weź udział w super szybkiej rundzie golfa w Mario Golf: Super Rush, tylko na Nintendo Switch.

Mario Golf: Super Rush

Niezależnie od tego, czy wyprzedzasz swoich przeciwników w Speed Golf, w którym gracze równocześnie uderzają piłkę i ścigają się, kto pierwszy trafi do dołka…

Mario Golf: Super Rush

… czy uderzasz za sławą w Golf Adventure, zabawa to podstawa!

TY DECYDUJESZ O UDERZENIU

Mario Golf: Super Rush

Proste sterowanie przyciskami ułatwia rozgrywkę zarówno nowym graczom, jak i doświadczonym profesjonalistom. Po prostu wyceluj, wybierz moc uderzenia i wyślij piłkę w powietrze.

Mario Golf: Super Rush

Uwaga: nie można używać elementów sterujących ruchem podczas trybu Golf Adventure.

Swinguj przy pomocy kontrolerów ruchu, trzymając kontroler Joy-Con jak kij golfowy. Postać w grze dopasuje się do Twoich ruchów, więc poczujesz się, jakbyś naprawdę grał w golfa!

Mario Golf: Super Rush

Podkręć uderzenie, aby uniknąć zagrożeń i nadaj piłce rotację, aby wpłynąć na jej toczenie się po wylądowaniu. Dostępnych jest kilka funkcji, które pomogą Ci pokonać trasę, w tym miernik strzału, który dostosowuje się do kąta nachylenia stoku i skan, który ułatwia odczytywanie terenu.

POZNAJ EKIPĘ!

Wybieraj spośród barwnej obsady postaci Mushroom Kingdom, z których każda ma inne mocne strony i jest wyposażona we własne unikalne ruchy specjalne.

Mario Golf: Super Rush

BARWNE LOKACJE

Od standardowych pól po pola ze specjalnymi zagrożeniami, każda runda golfa jest inna. Oto niektóre z wspaniałych miejsc do wyboru.

Mario Golf: Super Rush

BONNY GREENS

Klasyczne pole z falistymi wzgórzami i bujną scenerią.

Mario Golf: Super Rush

RIDGEROCK LAKE

Wietrzna trasa ze stromymi klifami i majestatycznym jeziorem.

Mario Golf: Super Rush

BALMY DUNES

Pole pustynne z piaszczystymi wydmami i skalistymi wzgórzami.

Mario Golf: Super Rush

WILDWEATHER WOODS

Trasa leśna, która jest podatna na ekstremalne warunki pogodowe.

SZYBKO DO DOŁKA!

Mario Golf: Super Rush

Uderz na fairway z maksymalnie trzema innymi graczami, zarówno lokalnie*, jak i online.

Mario Golf: Super Rush

W trybie Speed Golf gracze odbijają piłkę jednocześnie i ścigają się po polu golfowym, kto pierwszy wbije ją do dołka. Podczas sprintu do piłki należy pamiętać, aby zbierać przedmioty, które pomagają odzyskać wytrzymałość i unikać różnych zagrożeń na polu golfowym. Jeżeli chcesz prowadzić w tym szybkim trybie, potrzebujesz czegoś więcej, niż tylko techniki. Użyj specjalnych doskoków i uderzeń, aby zmusić przeciwników do biegania naokoło i zamachnij się po zwycięstwo!

Wolisz klasyczną grę?

W Standard Golf liczy się każde uderzenie i wygrywa najniższy wynik.

GOTOWY NA PRZYGODĘ!

W Golf Adventure, trybie dla jednego gracza, zapisz swoją postać Mii na trening golfowy w prestiżowym klubie country i przejdź drogę od nowicjusza do profesjonalisty! Zmierz się ze znanymi postaciami z Grzybowego Królestwa, ucząc się grać i podejmować różnorodne wyzwania.

Wyprzedź grę, wykorzystując wygrane w turniejach do kupowania nowych klubów i strojów. W miarę postępów będziesz zdobywał doświadczenie i rozwijał swoją postać. Wydaj zdobyte punkty na ulepszanie różnych statystyk, takich jak moc i prędkość biegu, i trenuj swoją postać Mii według własnego upodobania!

Przenieś swoją postać Mii (i jej spersonalizowane statystyki) się do jednego z trybów dla wielu graczy, aby zmierzyć się z innymi zawodnikami.

PROSTO DO BITWY

W trybie Battle Golf, specjalnej odmianie trybu Speed Golf z dziewięcioma dołkami w grze równocześnie, nie ma limitów. Pierwszy gracz, który zdobędzie trzy dołki, wygrywa!

GDZIE KUPIĆ?

* Dodatkowe gry, konsole i/lub akcesoria, sprzedawane oddzielnie, mogą być wymagane w niektórych trybach wieloosobowych.


Może ci się spodobać również:

08.11.2019

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

22.06.2018

Mario Tennis Aces

28.04.2017

Mario Kart 8 Deluxe

16.10.2020

Mario Kart Live: Home Circuit

05.10.2018

Super Mario Party

18.10.2019

Ring Fit Adventure


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU