No More Heroes 3

Już w sprzedaży

Wywalcz sobie drogę na szczyt Galaktycznych rankingów superbohaterów!

Wyciągnij swoją energetyczną katanę i przygotuj się na starcie z najbardziej nikczemnymi superbohaterami galaktyki w grze No More Heroes 3 na Nintendo Switch! Zostań legendarnym otaku zabójcą Travisem Touchdownem, krojąc i tnąc swoją drogę do zwycięstwa w tej niesamowitej, pełnej akcji misji ratowania świata przed obcymi najeźdźcami.

„Imperium kontratakuje czy jak?“

Po długiej, pełnej refleksji podróży, najwyższej klasy zabójca Travis Touchdown powraca do rodzinnego miasta Santa Destroy... w samą porę na inwazję kosmitów!

Głównym sprawcą tej międzygalaktycznej inwazji jest nie kto inny jak kryminalny wszechwładca, Jess-Baptiste VI, znany swoim przyjaciołom jako Prince FU.

Aby zadecydować o losie Ziemi, FU ustanawia Galaktyczne rankingi superbohaterów, w skład których wchodzą najbardziej morderczy cudzoziemscy zabójcy w galaktyce - AKA, kumple, których poznał podczas pobytu w więzieniu Blackhole.

Nie cofając się przed żadną bitwą, Travis musi wypracować sobie drogę powrotną na szczyt rankingów i odzyskać swój tytuł... no i przy okazji ocalić planetę!

No More Heroes 3

Najsilniejsi gracze

Travis Touchdown (Miejsce #?)

Okazjonalny zabójca i dumny geek, który dwukrotnie zajął pierwsze miejsce w rankingu zabójców. Czy uda mu się odzyskać to miejsce po raz trzeci?

No More Heroes 3

Prince FU (Jess-Baptiste VI, Miejsce #1)

Pozaziemski przestępca, który dodaje kolejne „extra“ do extra-terrestrial i zajmuje pierwsze miejsce w Galaktycznych rankingach superbohaterów. Po odwiedzeniu Ziemi jako larwa, ten samozwańczy „cholerny superbohater“ powraca 20 lat później, aby nią zawładnąć.

No More Heroes 3

Mr. Black Hole (Miejsce #10)

Międzygwiezdny bandyta z tunelu czasoprzestrzennego i jeden z pierwszych, którzy przybyli do Santa Destroy.

No More Heroes 3

Gold Joe (Miejsce #9)

Kontrolujący siłę magnetyczną międzygwiezdny handlarz minerałami, który przysiągł wierność FU.

No More Heroes 3

Ziemianie

Sylvia Christel

Agentka stowarzysznia zabójców, United Assassins Association, która jest również żoną Travisa. Tych dwoje ma... ciekawą historię.

No More Heroes 3

Shinobu

Zdolna szermierzka, która kiedyś zmierzyła się z Travisem w makabrycznej walce na śmierć i życie. Jej życie zostało ocalone, a teraz Shinobu walczy u boku Travisa i zwie go jej „mistrzem“.

No More Heroes 3

Bad Girl

Ta psycholka z kijem bejsbolowym została ofiarą zabójczej supremacji Travisa, dopóki nie została wskrzeszona przez fantomową konsolę do gier... prosimy raczej nie pytać.

No More Heroes 3

Jeane

Wieloletnia kocia towarzyszka Travisa, która wspiera go na kilka sposobów. Potrafi mówić (bo, wiesz... ma powody). Zawsze chętna do zabaw i pieszczot.

No More Heroes 3

Rozpocznij grę!

Aby piąć się po szczeblach kariery, będziesz musiał w meczach rankingowych pokonywać najbardziej śmiercionośnych galaktycznych zabójców, jednego po drugim. Użyj swojej niezawodnej energetycznej katany, aby wysiekać sobie drogę przez bandytów i najemników stojących na twojej drodze do celu.

Odpalaj kombinacje przycisków, wyzwalaj salwy ciosów energetyczną kataną, łap wrogów za pomocą zabójczych technik zapaśniczych lub sięgnij po kontrolerach Joy-Con, aby dzięki wygodnemu sterowaniu ruchowemu w pełni zanurzyć się w akcji.

No More Heroes 3

Dominuj dzięki umiejętnościom

W grze nie brakuje popleczników do załatwienia, więc aktywuj różne strategiczne umiejętności za pomocą rękawicy śmierci, Death Glove. Obezwładniaj przeciwników salwą wybuchowych pocisków, spowalniaj ich ataki lub wyślij ich w powietrze! Dostosuj Death Glove do swoich potrzeb, wypróbowując różne kombinacje żetonów, aby znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie.

Postaraj się szczególnie dobrze radzić sobie w walce, aby móc rozkręcić Slash Reel i przekonać się, jakie wspaniałe piekło możesz zgotować swoim wrogom. Ekstra!

Traf w dziesiątkę, aby w walce aktywować pełną zbroję Travisa, kombinezon mecha z hiperpotężną mocą. Super ekstra!

No More Heroes 3

Sprawy przybierają naprawdę dziwny obrót!

Na końcu każdego meczu rankingowego czeka na ciebie jeden z kumpli Prince FU, ale uwaga: ci kosmici mają w zanadrzu kilka szalonych sztuczek! W tych walkach z bossami wszystko może się wydarzyć, więc bądź gotów na nieszablonowe rozwiązania, aby przechytrzyć tych kosmicznych najeźdźców.

No More Heroes 3

Witamy w Santa Destroy

Losy świata stoją na szali, ale po co ten pośpiech? Pomiędzy meczami rankingowymi wskocz na Demzamtiger, podrasowany motocykl Travisa i rozkoszuj się widokami i dźwiękami Santa Destroy. Jest tu mnóstwo do zobaczenia i jeszcze więcej do zrobienia. Kupuj nowe ubrania, majstruj przy swojej Death Glove, kolekcjonuj figurki lub wpadnij do mieszkania Travisa, aby pobawić się z jego kotką Jeane.

Pamiętaj tylko, że następny mecz rankingowy będzie na ciebie czekał, gdy będziesz gotowy... gotowy do zapłacenia, to znaczy! Zanim zmierzysz się z kolejnym przeciwnikiem, będziesz musiał wykonywać kilka dorywczych prac w mieście, aby pozwolić sobie na opłatę. Czy to obijanie punków, zbieranie śmieci, koszenie trawników czy supleksowanie aligatorów, nie ma pracy zbyt śmiercionośnej lub przyziemnej dla Travisa.

No More Heroes 3

Bonus

No More Heroes 3

Zdobądź jedną z tych fajnych koszulek w grze, jeśli masz na swojej konsoli Nintendo Switch zapisane dane z gier No More Heroes, No More Heroes II lub Travis Strikes Again: No More Heroes. O, jak świetnie wyglądasz!


Może ci się spodobać również:

18.01.2019

Travis Strikes Again: No More Heroes

10.07.2020

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

30.08.2019

ASTRAL CHAIN

13.09.2019

DAEMON X MACHINA

30.06.2022

Monster Hunter Rise

19.03.2021

Hades


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU