PAPER MARIO: THE ORIGAMI KING

Już w sprzedaży

PIĘKNY PAPIEROWY ŚWIAT DO ROZKŁADANIA

Dołącz do Mario i jego nowej towarzyszki Olivii w zabawnej przygodzie, która zabierze Cię w najdalsze zakątki papierowego świata w Paper Mario: The Origami King na Nintendo Switch!

Paper Mario: The Origami King

Zmierz się z Królem Origami i jego armią papierowych najeźdźców, połącz siły z niezwykłymi towarzyszami i posiądź magiczne moce, aby uratować świat.

Paper Mario: The Origami King

PAPIEROWE PANDEMONIUM

Paper Mario: The Origami King

Jest w stanie rozerwać! Przebiegły Król Olly przekształcił Księżniczkę Peach w origami, przeniósł jej zamek i zamknął go magicznymi papierowymi serpentynami. Nie bój się, bo nasz wąsaty bohater Mario i jego nowa przyjaciółka Olivia są tutaj, aby uratować dzień!

Paper Mario: The Origami King

Podróżuj po świecie - od palących pustyń po żeglowanie na pełnym morzu - i rekrutuj obrotową obsadę zwariowanych kumpli z podróży, próbując oderwać tych złowrogich streamerów i uratować swoich papierowych przyjaciół przed przekształceniem się w jednego ze Składanych Żołnierzy!

Paper Mario: The Origami King
Paper Mario: The Origami King

ROZPOCZNIJ EPICKIE ZADANIE!

Podróżuj po ziemi, napraw szkody wyrządzone przez Składanych Żołnierzy i ratuj Toads uwięzione we wszelkiego rodzaju zwariowanych zakamarkach!

Paper Mario: The Origami King

Korzystając z mocy składania papieru przez Olivie, użyj dalekosiężnych 1000 Fold Arms i innych papierowych transformacji, aby ocalić uwięzionych przez sprzymierzeńców Króla Origami i pomóc przywrócić pokój na świecie.

NOWE MOŻLIWOŚCI… I NOWE BITWY!

Powstrzymaj plany króla Olliego angażując się w bitwy, które wystawią na próbę twoje taktyczne myślenie i umiejętności rozwiązywania łamigłówek - przeciwko jego armii origami a także potężnym bossom pod jego dowództwem!

Użyj zdolności 1000-Fold Arms, aby wyciągnąć ręce i wchodzić w interakcje ze środowiskiem oraz rozwiązywać zagadki. Podczas bitwy ustaw szereg rozproszonych wrogów i zaplanuj atak, aby zmaksymalizować obrażenia dzięki nowemu systemowi bitew opartemu na toczących się arenach w kształcie okręgu, który wymaga zarówno umiejętności rozwiązywania zagadek, jak i dowcipu.

Paper Mario: The Origami King
Paper Mario: The Origami King
Paper Mario: The Origami King

ODBUDOWA KAWAŁEK PO KAWAŁKU

Paper Mario: The Origami King

Podczas gdy zupełne szaleństwo ogarnęło świat, król Olly i jego papierowi żołnierze dosłownie podarli ogromne fragmenty otoczenia, tworząc dziury bez dna, które blokują drogę do przodu. Ale na szczęście jedyne, co musisz zrobić, to po prostu rozpylenie magicznego konfetti, które sprawi, że wszystko będzie wyglądać jak nowe!

Za każdym razem, gdy naprawisz jakąś dziurę, otrzymasz niespodziankę - mogą to być chociażby monety albo nawet Toad, który pomoże zapisać grę. Uzupełniaj zapasy magicznego konfetti uderzając młotkiem drzewa, trawę, złych bohaterów, jeszcze większych złych bohaterów… co tylko zechcesz!

Z POWROTEM W MIEŚCIE

Mieszkańcy Toad Town, których znajdziesz rozproszonych po całym mieście, desperacko potrzebują Twojej pomocy! Są zmarszczeni, pognieceni i powyginani w zupełnie inne kształty. Uderz ich młotkiem, aby przywrócić ich dawne formy, a później wyślij ich w stronę szczęścia!

Przy ratowaniu coraz to większej liczby Toad, niektórzy z nich powrócą do Toad Town i sprawią, że miasto znowu zacznie żyć, a sklepy i inne lokacje zaczną się ponownie otwierać. Wracaj często do miasta i sprawdzaj czy nie otworzyły się jakieś nowe miejsca, aby móc zaopatrzyć się na kolejne podróże.

KRÓL RINGU

Kiedy przychodzi czas zmierzyć się z papierowymi żołnierzami, bitwy potrafią być bardzo zaskakujące. Walki odbywają się na specjalnej arenie w kształcie pierścienia. Mario zajmuje miejsce w centrum areny, a jego przeciwnicy znajdują się w różnych miejscach wokół ringu.

Paper Mario: The Origami King

Ostrożnie przesuwaj i kręć pierścieniem, aby zgrupować wrogów. Jeśli zrobisz to poprawnie, otrzymasz dodatkowe punkty odporności podczas ataku. Ale ostrzegamy - masz ograniczoną liczbę ruchów, a zegar tyka… to nie jest zabawa!

Wybierz odpowiedni atak, aby trafić w określone części pola bitwy! Buty idealnie nadają się do deptania wrogów w linii prostej, a młoty są świetne do atakowania zgrupowanych, stojących blisko siebie złoczyńców.


Może ci się spodobać również:

18.09.2020

Super Mario 3D All-Stars

28.10.2017

Super Mario Odyssey

13.07.2018

Captain Toad: Treasure Tracker

29.03.2019

Yoshi's Crafted World

11.01.2019

New Super Mario Bros U. Deluxe

31.10.2019

Luigi's Mansion 3


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU