Paper Mario: The Thousand-Year Door


Już w sprzedaży

Paper Mario: The Thousand-Year Door

Przygoda, która rozbawi Cię do łez!

Paper mario: The Thousand-year Door Paper mario: The Thousand-year Door

Wraz z Mario i przyjaciółmi wyrusz w podróż, aby odkryć legendarny skarb za pradawnymi Thousand-Year Door. Przezabawna przygoda pełna kolorowych postaci i papierowej zabawy nadchodzi w Paper Mario: The Thousand-Year Door na Nintendo Switch!

„ABY ODNALEŹĆ DAWNY SKARB, ZABIERZ SIEDEM CRYSTAL STARS KU THOUSAND-YEAR DOOR!”

Paper mario: The Thousand-year Door Paper mario: The Thousand-year Door

Witamy w Rogueport! Mario odwiedza to cieszące się złą sławą miasto łotrów, aby pomóc księżniczce Peach w poszukiwaniu skarbu. Ale nigdzie jej nie ma! Dowiedziawszy się o legendzie dotyczącej Crystal Stars, Mario wyrusza na ich poszukiwanie i ma nadzieję, że uda mu się odnaleźć także księżniczkę...

Paper mario: The Thousand-year Door

Rzecz jasna Mario nie jest jedynym, który ma nadzieję na odnalezienie Crystal Stars... i tym razem to nie tylko Bowser chce narobić kłopotów! Czy naszemu bohaterowi uda się odszukać te starożytne artefakty, otworzyć Thousand-Year Door ukryte głęboko pod miastem, a może nawet uratować świat?

Mnóstwo papierowych kumpli!

Każda opowieść potrzebuje bohaterów i czarnych charakterów, a nasza nie jest wyjątkiem! Oto tylko niektóre z dziwacznych postaci, które będzie można spotkać na drodze do odkrycia legendy o Thousand-Year Door…

PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Mario

Bohater, którego nie trzeba przedstawiać! Uzbrojony w parę solidnych butów do tupania i swój wierny młot, gotów jest wyruszyć na poszukiwania Crystal Stars... i przy okazji odnaleźć Peach.

1 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Princess Peach

Peach została porwana! Ale to wcale nie oznacza, że jest bezsilna - z pomocą dziwnego świadomego komputera pracuje nad planem, który zdalnie pomoże Mario w poszukiwaniach.

2 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Sir grodus and The X-nauts

Gang złoczyńców zamierzających odnaleźć Crystal Stars. Nie tylko porwali księżniczkę Peach, ale także chcą wykorzystać skarb ukryty za Thousand-Year Door, aby przejąć władzę nad światem!

3 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Goombella

Ta rezolutna studentka archeologii ma ogromną wiedzę na temat Rogueport i jego mieszkańców. Sama również poluje na Crystal Stars i dołącza do Mario wkrótce po jego przybyciu do miasta.

4 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Koops

Równie niezdarny, co nieśmiały, Koops dołącza do Mario w nadziei, że odkryje jaki los spotkał jego ojca za sprawą przerażającego smoka. Jego skorupa chroni go, ale może wyrządzić prawdziwe szkody każdemu, kto zostanie przez nią trafiony!

5 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Madame Flurrie

Flurrie, niegdyś sławna aktorka, zniknęła z centrum uwagi i zamieszkała w małym domku w Boggly Woods. Potrafi kontrolować wiatr i wykorzystuje jego silne podmuchy do zdmuchiwania zarówno przeszkód, jak i wrogów.

6 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Yoshi

Może i jest mały, ale ten Yoshi jest twardzielem i może użyć skoku szybującego, aby przenieść Mario przez krótkie odległości, a także pomóc mu szybciej się poruszać.

7 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

Vivian

Jedna z tajemniczych Three Shadows, grupy sióstr współpracujących z X-Nauts w celu odnalezienia Crystal Stars. Jednak pewien akt dobroci każe jej zadać sobie pytanie, gdzie leży jej lojalność…

8 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

admiral bobbery

Niegdyś dumny żeglarz, teraz uwięziony na suchym lądzie z powodu tragicznej przeszłości. Z pomocą Mario ponownie wyrusza na morze i wykorzystuje swoją wybuchową osobowość do niszczenia wszystkiego, co stanie mu na drodze.

9 / 10
PaperMarioTheThousandYearDoor_Pals_Charousel_Img_Mario.png

… I WIELE INNYCH!

Po drodze napotkasz wiele innych postaci, w tym kilka znajomych! Uważaj na Bowsera i Kammy Koopę, którzy przysparzają sporo kłopotów, a nawet na Luigiego, który pojawia się, by podzielić się szczegółami swoich przygód...

10 / 10

PAPIEROWY ŚWIAT PEŁEN NIESPODZIANEK

Aby znaleźć Crystal Stars, będziesz musiał udać się poza mury Rogueport i przemierzyć świat. Po drodze czekają na Ciebie wszelkiego rodzaju odkrycia: ogromny smok czający się w upiornym zamku, przeklęte miasto spowite wiecznym zmierzchem, brawurowa praca detektywistyczna na pokładzie jadącego pociągu i wiele więcej!

W trakcie całej przygody będziesz świadkiem, jak Mario i jego nowo poznani przyjaciele biorą udział we wszelkiego rodzaju zabawnych wybrykach. Niezależnie od tego, czy chodzi o ekscytującą bijatykę w efektownym Glitz Pit, popisy na wraku statku na odludnej wyspie, czy nawet szaloną misję na Księżyc, za każdym rogiem czeka coś niesamowitego!

PAPIER BIJE... WSZYSTKO!

Wypatrzyłeś na drodze wrogów? Zmierz się z nimi w walce turowej, na kartonowej scenie przed rozentuzjazmowaną publicznością. Im lepiej ci pójdzie, tym bardziej tłum będzie Cię dopingował!

Podejmij walkę z przeciwnikami, atakując i broniąc się na zmianę! Wygrywa ten, kto pierwszy doprowadzi zdrowie przeciwnika do zera.
Wyposażając się w odznaki (Badges), które znajdziesz lub kupisz podczas swojej przygody, możesz wzbogacić repertuar Mario o nowe ruchy, pozwalające pokonać nawet najtrudniejszych przeciwników.
W walce najważniejsza jest praca zespołowa! Ataki towarzyszy są tak samo ważne jak ataki Mario i mogą pomóc przechylić szalę zwycięstwa. Możesz przełączać się między sojusznikami, ale będzie Cię to kosztować rundę.
Potrzebujesz wsparcia w walce? Użyj przedmiotów zebranych podczas podróży, aby przywrócić zdrowie, zadać obrażenia i zastosować efekty stanu, które mogą Ci pomóc lub zaszkodzić innym!
Wykonuj ataki, naciskając przyciski w odpowiednim momencie, aby zwiększyć swoją moc, lub naciśnij przycisk, gdy jesteś atakowany, aby zmniejszyć obrażenia.
Wykorzystaj moc Crystal Stars, aby użyć ruchów specjalnych! Mogą one wysyłać fale uderzeniowe we wrogów, przywracać zdrowie drużyny i wiele więcej.
Jeśli zwyciężysz, zdobędziesz cenne Star Points. Po zebraniu 100 z nich Mario awansuje i staje się silniejszy w zależności od tego, którą statystykę wybierzesz!

Paper mario: The Thousand-year Door

STRASZLIWA KLĄTWA!

Co to takiego? Tajemnicza czarna skrzynka? W środku na pewno nie może być nic złego, prawda? Błąd! Otwarcie jednej z nich skutkuje nałożeniem na Mario... papierowej klątwy! Ale nie martw się - te klątwy są tak naprawdę kluczem do odblokowania specjalnych Papierowych Zdolności!

Jeśli chodzi o poruszanie się i eksplorację, zdolności te mogą pomóc w pokonywaniu przeszkód. Zmień się w papierowy samolot, aby przelatywać nad szczelinami, lub stań się cienki jak papier i przeciskaj się przez wąskie przestrzenie. Do odkrycia jest jeszcze więcej zdolności!

CO NOWEGO?

Paper Mario: The Thousand-Year Door w wersji na Nintendo Switch posiada szereg ulepszeń, w tym:

  • Ulepszoną oprawę wizualną

  • Na nowo zaaranżowaną ścieżkę dźwiękową

  • Galerie grafik i dźwięków, pozwalające na odsłuchanie zarówno nowej, jak i oryginalnej wersji ścieżki dźwiękowej oraz zapoznanie się ze szkicami postaci i lokacji.

  • Ulepszony system podpowiedzi, dzięki któremu zawsze będziesz pamiętał, dokąd powinieneś się udać.

  • Oto Mistrz Walk! Ten hardy Toad jest do dyspozycji, aby udzielić Ci wszelkiego rodzaju wskazówek dotyczących starć.

  • Nowy system rur ukryty pod Rogueport, który pozwala szybko wrócić do obszarów, które już ukończyłeś – wielce przydatne w przypadku konieczności ponownego odwiedzania!

GDZIE KUPIĆ?

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

20.10.2023

Super Mario Bros. Wonder

17.11.2023

Super Mario RPG

12.02.2021

Super Mario 3D World + Bowser‘s Fury

22.03.2024

Princess Peach: Showtime!

29.10.2021

Mario Party Superstars

28.04.2017

Mario Kart 8 Deluxe


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU