Super Mario 3D World + Bowser‘s Fury

Już w sprzedaży

Odkrywajcie razem świat zabawy Mario!

Dołącz do Mario, Luigi, księżniczki Peach i Toad w misji ocalenia Królestwa Sprixie w grze Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch! Uratuj księżniczkę Sprixie i jej zwolenników sam lub z trzema innymi graczami w tej ulepszonej wersji Super Mario 3D World.

Następnie, sam lub z przyjacielem, pomóż Bowserowi Jr. przywrócić jego tatę do normalności w zupełnie nowej dodatkowej przygodzie, Bowser’s Fury.

Uratuj obywateli Sprixie

Od zjeżdżania bystrzami rzecznymi, przez jazdę na łyżwach po lodowych tundrach, a nawet zwiedzanie parku rozrywki zbudowanego na podstawie łuskowatego wizerunku Króla Koopa – emocje czekają za każdym rogiem, gdy podróżujesz przez Królestwo Sprixie, aby uratować księżniczkę i jej poddanych z rąk Bowsera !

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Gwiazdorska obsada

Mario nie wyruszy samotnie – Luigi, Peach i Toad są gotowi aby przyłączeyć się do zabawy! Każda postać ma swoje unikalne zdolności, więc wybierz taką, która najbardziej Ci odpowiada.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Mario

Świetna, wszechstronna postać z nieograniczoną energią i nosem do przygody, która nie cofnie się przed niczym, by pomóc potrzebującym.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Luigi

Dzięki swojej smukłej figurze młodszy bliźniak Mario może skakać wyżej niż inne postacie – ale uważaj, ponieważ dłużej zwalnia.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Księżniczka Peach

Choć nie jest tak szybka jak inni, zdolność unoszenia się w powietrzu pomaga jej bezpiecznie wylądować i uniknąć niebezpieczeństwa przez kilka dodatkowych sekund.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Toad

Najszybszy z czterech przyjaciół, dlatego Toad to najlepszy wybór w sytuacjach, w których liczy się prędkość.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Rosalina

Postać odblokowana po ukończeniu głównej gry. Rosalina może obracać się wokół własnej osi, aby zaatakować wrogów i uzyskać dodatkową wysokość w powietrzu.

Zabawa z przyjaciółmi

Maksymalnie czterech graczy może grać razem na tej samej konsoli lub lokalnym połączeniu bezprzewodowym, ale teraz po raz pierwszy możesz zagrać w Super Mario 3D World online! Wybierz swoją postać przed każdym poziomem i użyj różnych umiejętności każdej z czterech postaci, aby doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania Królestwo Sprixie.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Współpracujcie, aby dotrzeć do końcowego słupka (Goal Pole) lub rywalizujcie, aby zobaczyć, kto zdobędzie najwięcej punktów! Lśniąca korona czeka na gracza, który zbierze najwięcej – może będziesz nim Ty?

Wszystko nastrojone

Do tej ulepszonej wersji Super Mario 3D World wprowadzono kilka zupełnie nowych usprawnień rozgrywki, aby urozmaicić znaną przygodę.

Wszystkie postacie otrzymały przyspieszenie biegu i wspinają się jeszcze wyżej po podniesieniu Super Bell, dzięki której rozgrywka zyskuje na dynamice. Możesz teraz używać elementów sterujących żyroskopem w niektórych sekcjach gry, które wcześniej wymagały sterowania dotykowego.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Świeć

Coś złego stało się Bowserowi. Został splamiony tajemniczą czarną mazią, która zamieniła go w ogromnego potwora nastawionego na totalne zniszczenie!

Teraz Mario i jego nieprawdopodobny towarzysz muszą podróżować po wyspach na jeziorze Lapcat, zbierać tajemnicze Cat Shine wykonując różne wyzwania platformowe, i wykorzystać swoją moc, by powstrzymać przerażającego Bowsera.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Wróg mojego wroga

Gdy jego tata uległ przemianie, jedyną nadzieją Bowsera Jr. na uratowanie ojca stał się jego największy wróg. Kierując swoim samochodem Koopa Clown, młody książę dołącza do Mario na jego wyprawie, kopiując wszystkie jego ruchy, pomagając mu eliminować wrogów oraz odkrywając power-upy i inne pomocne sekrety.

Przekaż Joy-Con znajomemu i graj w lokalnym trybie współpracy, w którym jeden gracz bezpośrednio przejmuje kontrolę nad małym urwisem, aby pomóc w polowaniu na Cat Shine.

Nadciąga burza

Podczas poszukiwań Cat Shine złowrogi Fury Sun powoli wyłoni się z jeziora, w pobliżu wyspy, na której obecnie się znajdujesz.

Kiedy pogoda nagle zmienia się ze słonecznej na burzową, oznacza to, że czas iść dalej, ponieważ wściekły Bowser jest już prawie tu! Musisz szukać schronienia, gdy wyłoni się z Fury Sun, przywoła z nieba meteory i wystrzeli niszczycielskie ogniste promienie!

Starcie tytanów

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Podczas czekania na koniec zniszczenia nie jesteś całkowicie bezradny. Jeżeli na wyspie zebrałeś pięć Cat Shine, nadszedł czas, aby aktywować niesamowitą moc Giga Bell! Ten gigantyczny Super Bell zmienia Mario w Giga Cat Mario, co oznacza, że może walczyć z Fury Bowserem w prawdziwie tytanicznej potyczce.

Pokonaj wściekłego Bowsera w swojej ogromnej kociej postaci, a zostanie wysłany z powrotem do wody, odblokowując nowe wyspy do odkrycia. Jednak nie trać zbyt dużo czasu na świętowanie zwycięstwa, bo on na pewno wróci...

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Stempel aprobaty

Stemple zebrane podczas przygód w Królestwie Sprixie zyskują zupełnie nowe zastosowanie w Super Mario 3D + Bowser’s Fury dzięki trybowi Snapshot. Ustaw idealne ujęcie, udekoruj tło dowolnymi stemplami zebranymi podczas podróży, a następnie powiedz seeeer!

Zadowolony ze swoich zdjęć? Dlaczego nie opublikować swoich ulubionych w mediach społecznościowych, korzystając z wbudowanej funkcji udostępniania na konsoli Nintendo Switch.

Potrzebujesz pomocy?

Skanując niektóre amiibo z serii Super Mario (sprzedawane oddzielnie), uzyskasz dodatkową pomoc zarówno w Super Mario 3D World, jak i Bowser’s Fury!

Stuknięcie figurką amiibo Cat Peach udzieli losowy power-up, a po dotknięciu amiibo Cat Mario otrzymasz Invincibility Bell, który zapewni boost podczas ratowania Sprixijczyków lub walki z wściekłym Bowserem!

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Może ci się spodobać również:

11.01.2019

New Super Mario Bros U. Deluxe

28.10.2017

Super Mario Odyssey

18.09.2020

Super Mario 3D All-Stars

17.07.2020

Paper Mario: The Origami King

28.06.2019

Super Mario Maker 2

05.10.2018

Super Mario Party


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU