SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD

Już w sprzedaży

Zacznij eksplorować lochy!

Przygotuj się na odkrywanie lochów z charakterem! Idź sam lub połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, na miejscu lub przez Internet, by ocalić świat przed zniszczeniem w grze SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD na Nintendo Switch!

Snack World: The Dungeon Crawl - GOLD

Smak przygody!

Znaleziono Cię nieprzytomnego u stóp bram do Tutti-Frutti, nie pamiętasz kim jesteś. Sytuacja nie wygląda najlepiej, ale zawsze może być gorzej. Przecież pewien złowieszczy sułtan mógł wskrzesić potężnego deodragona, który zjadłby całe królestwo! O, chwileczkę...

Według rozkazu króla Papai i jego córki, surowej księżniczki Melonii, ocalenie królestwa zależy właśnie od Ciebie i innych bohaterów Tutti-Frutti. Po drodze będziecie musieli zmierzyć się tylko z niebezpiecznymi lochami i górami pełnymi groźnych potworów. Przecież to nie może być aż takie trudne!

Zapomnij o sławie, chwale i zaszczytach w Snack World. Kiedy przychodzi do czołgania się w lochach, jedyne co się liczy to Twoje łupy! Eksploruj losowo generowane lochy w poszukiwaniu najrzadszych skarbów i nowego wyposażenia, pokonując po drodze brutalnych bossów.

Pamiętaj! Im więcej osiągniesz podczas zadania, tym więcej skrzyń wypełnisz łupami. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć Ci, czy Twój wysiłek zrobi wrażenie, ale jedynym sposobem na zebranie coraz lepszych łupów jest otwieranie możliwie jak największej liczby skrzyń ze skarbami!

Jesteś panem swoich lochów!

Jeszcze przed wyruszeniem na przygodę musisz przyjrzeć się tej części. Wybierz wystrzałową fryzurę, zmień rysy twarzy według własnych upodobań i dostosuj kształt swojego ciała, aby stać się idealnym bohaterem. Podczas wyprawy możesz zapomnieć kim jesteś, ale nie zmienia to faktu, że zawsze musisz wyglądać dobrze!

Żongluj swoimi Jaras!

W Snack World bohater nie jest prawdziwym bohaterem bez swoich jaras, które są najważniejszym sprzętem do poszukiwania łupów! Znajdź i uzbrój się w jaras - różnego rodzaju bronie, tarcze, toniki lecznicze, płyny poprawiające statusy zdolności i mocy.

Każdy element wyposażenia ma przypisany kolor, a ponieważ wrogowie również mają przypisane kolory, to z łatwością możesz określić, których z elementów użyć podczas bitwy i zdobyć przewagę!

Snack World: The Dungeon Crawl - GOLD

Co więcej, jaras zmniejszają się do rozmiarów kieszonkowych, co ułatwia ich przenoszenie. Oznacza to, że możesz wziąć ze sobą garść różnych elementów i zamieniać je w locie, aby uzyskać maksymalną przewagę w każdej sytuacji!

Bądź twórczy!

Zaraz, chcesz stworzyć swój własny sprzęt?! W porządku! Scal materiały zebrane z lochów w jaras, ubrania i zbroje, a następnie połącz też te, które się dublują, tak by polepszyć ich właściwości. Rób to, aby uzyskać najlepszy sprzęt!

Pamiętaj jednak o śledzeniu bieżących trendów. Kapryśny król zwraca uwagę na modę, a to może mieć wpływ na wyniki Twojej pracy. Wybierz odpowiedni sprzęt, a będziesz lepiej chroniony przed atakami - możesz nawet zadać poważne obrażenia wrogom!

Nie musisz iść sam!

Bycie prawdziwym bohaterem wcale nie oznacza bycia samotnym bohaterem! Weź ze sobą maksymalnie trzech przyjaciół i grajcie razem na miejscu lub przez Internet. Połączcie siły, żeby obalić wytrwałych tyranów z każdego lochu. Pamiętajcie tylko, aby uczciwie podzielić się cennym łupem, dobrze?

Wersja Gold

Unikalny świat i zaawansowana technologia w fourth-wall-breaking RPG zderzają się z nowoczesnym wydaniem gry dla graczy każdego pokolenia. Ale o co chodzi z tym „ZŁOTEM”? Oczywiście oznacza to więcej dobroci! Wszystkie płatne treści z oryginalnego, japońskiego wydania gry są dołączone do pobrania, za darmo!

Gdzie kupić?

Specjalne bonusy wyłącznie w wersji cyfrowej można uzyskać w grze, naciskając przycisk Y, aby otworzyć menu „Pix-e Pod”; wybierając aplikację „Pix-e Portal”; a następnie „Wprowadź kod”; i „Odbierz pobrane towary”.

Dodatek "Bewitching Band"można uzyskać zarówno jako bonus do pobrania w wersji cyfrowej, jak i jako super-rzadki drop poprzez regularną rozgrywkę.

Angielska wersja gry SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD nie obsługuje prawdziwych zabawek jara i snack. Zamiast tego cała zawartość, która wcześniej była poprzez skanowanie zabawek NFC, jest teraz dostępna, jeśli tylko Sam Witch przepowie Twój los.


Może ci się spodobać również:

19.10.2018

Dark Souls Remastered

06.03.2020

Pokémon Mystery Dungeon: Team Rescue DX

19.03.2021

Hades

30.06.2022

Monster Hunter Rise

27.09.2019

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition

27.11.2017

The Elder Scrolls V: Skyrim


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU