THE LEGEND OF ZELDA: MAJORA’S MASK 3D POJAWI SIĘ NA NINTENDO 3DS 2015 ROKU!!!

Nintendo ujawniło kolejne szczegóły o amiibo, Splatoon, Xenoblade Chronicles X i inne, które są w przygotowaniu, na Wii U i na Nintendo 3DS.

6. listopad 2014 – Transmisja Nintendo Direct zapoczątkowała miesiąc obszernego odkrywania przez Nintendo prezentacji gier: The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D, remake‘u gry, pierwotnie przeznaczone dla legendarnego Nintendo 64. Gra ukaże się ekskluzywnie na Nintendo 3DS w 2015 roku i będzie do dyspozycji również w pakiecie The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D Special Edition. Następnie ujawnione zostały nowe szczegóły na temat gier, które w najbliższym czasie ukażą się na Wii U, jak np. : Splatoon, Xenoblade Chronicles X, Kirby and the Rainbow Paintbrush i Captain Toad: Treasure Tracker. Fani konsoli Nintendo 3DS ponownie dowiedzieli się więcej o Code Name: S.T.E.A.M. i Monster Hunter™ 4 Ultimate.

 

Aby obejrzeć video Nintendo Direct odwiedź stronę: http://nintendodirect.nintendo.co.za lub na kanale , gdzie znajdziesz kolejne filmiki video, nawiązujące do NintendoDirect.

 

Poniżej znajdziecie najważniejsze informzcje z dzisiejszej zapowiedzi:
Wii U

 

 • Mario Kart 8 DLC:Pierwszy DLC dla Mario Kart 8 ukaże się już 13. listopada. Zawierać będzie nowe trasy, pojazdy i postaci z innych gier Nintendo her jak np. : The Legend of Zelda, F-Zero i Excitebike.
 • amiibo: Nie tylko Super Smash Bros. na Wii U, ale i inne gry będą kompatybilne z figurkami amiibo. Do tych gier możemy zaliczyć Mario Kart 8 i Hyrule Warriors w 2014 roku plus Captain Toad: Treasure Tracker, Kirby and the Rainbow Paintbrush, Yoshi’s Woolly World i Mario Party 10 w 2015 roku. Kolejna fala figurek amiibo, która pojawi się na półkach 28 listopada, będzie dostępna dla graczy na gry:

o       Mario Kart 8: Po uruchomieniu figurek amiibo Maria, Luigiego, Peach, Yoshiho, Donkey Konga, Linka, Kapitana Falcona, Foxa, Samusa czy Kirbiego na GamePadzie Wii U, gracza za darmo dostanie kombinezon wyścigowy na swoje Mii, w formie danej postaci amiibo. Ta postać Mii może zawsze skorzystać z tego specjalnego kostiumu, kiedy będzie się ścigać.

o      Hyrule Warriors: Figurka Amiibo Linka zapewni graczom specjalną broń: “Spinner” i dodatkowo każda postać z serii Super Smash Bros. zagwarantuje graczom przypadkowo wybrane gadżety, broń lub inne przydatne przedmioty.

o      Pierwsza fala amiibo w formie popularnych postaci jak Mario, Link czy Samus ukaże się 28. listopada – w ten sam dzień, kiedy w sklepach pojawi się Super Smash Bros na Wii. Druga fala z kolejnymi 6 postaciami ukaże się 19 grudnia.

 • Splatoon: Multipleyerowa strzelanka 4 na 4 będzie zawierać również tryb single-player. Splatoon ukaże się ekskluzywnie na Wii U w drugim kwartale 2015 roku.
 • Xenoblade Chronicles X: w tym nowym RPG od Moonlith Soft gracz udaje siena wielką wyprawę do nowego świata, miedzy innymi do Los Angeles, gdzie czeka na niego misja, zbieranie konkretnych przedmiotów czy podejmowanie wyzwań, stawianych przez miejscowych. Xenoblade Chronicles X – zawiera elementy z Xenoblade Chronicles na Wii i ukaże się w 2015 roku.
 • Kirby and the Rainbow Paintbrush: W najnowszej grze z serii, caruj postacią będzie Kirby, którego gracze będą prowadzić za pomocą tęczy, którą narysują na GamePadzie. Nowy tryb multiplayer dla 4 graczy umożliwi rać 1 jako Kirby, a pozostali będą kontrolować trio postaci Waddle Dee, które mogą zbierać różne przedmioty lub pomagać Kirbiemu. Kirby and the Rainbow Paintbrush ukaże się w drugiej połowie 2015 roku.
 • Captain Toad: Treasure Tracker: W trakcie Nintendo Direct mogliście obejrzeć nowy trailer do tej gry, który przedstawił ponad 70 różných poziomów. Captain Toad: Treasure Tracke ukaże się 9 lutego 2015 roku.
 • Duck Hunt takes aim!:Nowy trailer “the Duck Hunt Duo” to nowy challenger dla Super Smash Bros. na Wii U i Nintendo 3DS. Duck Hunt wyjdzie na Wii U Virtual Consol – kolejne informacje podamy już wkrótce!

 

Nintendo 3DS

 

 • The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D: The Legend of Zelda: Majora Mask 3D ukaże się wiosną 2015 roku, oferując Linkowi pełną dreszczyku przygodę w systeie handheld z poszerzoną grafiką 3D i dodanymi funkcjami dla użytkowników. The Legend of Zelda: Majora Mask 3D Special Edition pojawi się, ale w ograniczonej ilości, wraz ze specjalnie zaprojektowanym Steel Book-u™, kopią gry w osobnym pudełku, odznaką Majora Mask i obustronnego plakatu, prezentującego kultowy styl gry.
 • Code Name: S.T.E.A.M.:Od Intelligent Systems, twórców serii Fire Emblem i Advance Wars przychodzi Code Name: S.T.E.A.M., RPG na czele z Abrahamem Lincolnem, który powierza zadania tajnym agentom S.T.E.A.M.u, mający do dyspozycji broń parową do zatrzymania inwazji obcych. Dzisiaj została przedstawiona nowa, specjalna umiejętność, tzw. Overwatch, umożliwiająca oszczędzić parę i rozpocząć atak na wroga z zaskoczenia. Code Name: S.T.E.A.M ukaże się na Nintendo 3DS w maju 2015 roku.
 • Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire: Przygody Pokémonów pojawią się 28 listopada, kiedy obie gry pojawią się w Europie w osobnych opakowaniach lub w pakiecie: Nintendo 2DS Transparent Red + Pokémon Ruby i Omega Nintendo 2DS Transparent Blue + Pokémon Sapphire Alpha. Dodatkowo właściciele gier Pokémon X i Pokémon Y od jutra będą mogli zyskać Pokémona Mythical Diancie! Kod dostępny w wybranych sklepach.
 • Monster Hunter 4 Ultimate: Do gry, która wychodzi na Nintendo 3DS początkiem 2015 roku, będą dostępne kostiumy Mario i Luigiego.
 • Sonic Boom: Shattered Crystal: Ta gra wraz z Sonic Boom: Rise of Lyric na Wii U wyjdzie 21 listopada. Demo na Sonic Boom: Shattered Crystal pojawi się na Nintendo eShop na Nintendo 3DS już dziś, 6. listopada.
 • Ultimate NES Remix: Seria The NES Remix ukaże się na Nintendo 3DS i będzie kombinacją NES Remix i NES Remix 2. Nowy Famicom Remix Mode zaproponuje kolejne wyzwania z japońskiej wersji NES Remix, a w Speed Mario Bros. gracze będą mogli zagrać w oryginalna wersję Super Mario Bros., przyspieszonej na maksa. Będą mogli porównywać swoje wyniki w Ultimate NES Remix , w rubrykach, on-line. Gra ukaże się na Nintendo 3DS 7 listopada.
 • Persona Q: Shadow of the Labyrinth: To pierwsze wejście do serii Persona na Nintendo 3DS. W tym RPG pojawią się ogromne labirynty, ale też i walki z potworami. Ukaże się na Nintendo 3DS 28 listopada.

 

Wii U & Nintendo 3DS

 

 • Shovel Knight:Fani od dnia dzisiejszego (6 listopada)będą mogli od północy „przekopać“ tę platformówkę na Wii U i 3DS, która będzie też dostępna w e-shopie Nintendo. Ci, którzy chcą mieć grę w dwóch formach, ale już jedną z nich mają, na drugą będą mogli uzyskać zniżkę. Jeśli do 13 listopada zakupisz Shovel Knight na Nintendo 3DS, za darmo dostaniesz motyw z gry do twojego HOME menu.
 • Indie games!:Wsparcie Nintendo dla kolejnych gier w stylu indie, które się przygotowuje na Wii U i Nintendo 3DS, jak np. SteamWorld Heist i Shantae and the Pirate’s Curse. Nowy trailer „Indie Winter Highlights“ nakierował na inne, interesujące tytułu: Swords & Soldiers 2 i Affordable Space Adventures na Wii U oraz Azure Striker Gunvolt i Gunman Clive 2 na Nintendo 3DS
 • PIKMIN Short Movies: Miesiąc temu Shigeru Miyamoto ujawnił serię krótkometrażowych filmików z “pikminowskiego” kosmosu, których jest reżyserem. Dziś od północy (6 listopada) te filmy będą do ściągnięcia (download nie jest darmowy) na Nintendo eShopie na Wii U w jakości HD i na Nintendo 3DS w 3D. Mniejszym bonusem jest gra demo Pikmin 3, która w podobnym czasie pojawi się w eShopie na Wii U.