Everybody 1-2-Switch!

Już w sprzedaży

Zbierz rodzinę i przyjaciół na niesamowitą zabawę w grze Everybody 1-2-Switch!, która pojawi się na… jak można się domyślić... Nintendo Switch!

Everybody 1-2-Switch!

WSZYSCY GRAJĄ. WSZYSCY SIĘ BAWIĄ!

Niezależnie od okazji, zbierz przyjaciół i rywalizujcie w wielu dziwnych i wspaniałych minigrach. Może zaprzyjaźnicie się z kosmitami? A co powiesz na napełnianie gigantycznych balonów odpowiednią ilością powietrza lub stanie za ladą maniakalnej lodziarni? Czekają na Was przeróżne zabawne wydarzenia!

Zwycięzcy w każdej minigrze zdobywają punkty dla swojej drużyny. Zgodnie z tradycją, grupa z największą ilością punktów zostaje okryta chwałą.

TRYB JOY-CON (2-8 GRACZY)

Tryb Joy-Con to przede wszystkim żywiołowe gry, które wprawią Cię w ruch. Nawet 8 graczy może uczestniczyć w tym trybie, używając kontrolerów Joy-Con do prowadzenia wyścigu sztafetowego, gry w chowanego i wielu innych!

Everybody 1-2-Switch!
Everybody 1-2-Switch!

TRYB SMART DEVICE
(2-100 GRACZY)

Użyj kamery swojego inteligentnego urządzenia, aby znaleźć coś, co pasuje do koloru na ekranie lub przebij ofertę drużyny przeciwnej w konkurencyjnej aukcji – każdy może użyć własnego inteligentnego urządzenia, aby zagrać w całą gamę minigier. Ponieważ w zabawie może wziąć udział do 100 osób, wszyscy uczestnicy imprezy mogą uczestniczyć w rozgrywce!

KONKURS DRUŻYNOWY

Konkurs drużynowy dzieli grupę na dwie drużyny, które rywalizują ze sobą w losowo wybranych minigrach. Dostępne są trzy opcje – 20-minutowa, 40-minutowa lub 60-minutowa – w zależności od tego, czy chcesz szybkiej zabawy, czy dużej porcji imprezowania!

Everybody 1-2-Switch!

IMPREZA Z QUIZEM

Wszyscy rywalizują o jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Nie ma tu jednak drużyn – każdy mężczyzna, kobieta, dziecko i koń walczą o swoje! Możesz nawet tworzyć własne quizy i uzyskać spersonalizowane zagadki!

Everybody 1-2-Switch!

IMPREZA BINGO

Nie potrzebujesz długopisu ani papieru, inteligentne urządzenie jest Twoją kartą do bingo! Wypatruj jackpota w ruletce, w której losowane są trzy liczby jednocześnie.

Everybody 1-2-Switch!

FAQ

Potrzebuję inteligentnego urządzenia, aby grać w Everybody 1-2-Switch!?

Wprawdzie do grania w trybie Smart Device wymagane jest urządzenie inteligentne, ale nadal możesz cieszyć się mnóstwem minigier w trybie Joy-Con, korzystając z kontrolerów Joy-Con dołączonych do konsoli Nintendo Switch.

Czy moje urządzenie/telefon jest kompatybilne?

Jeśli tylko urządzenie ma połączenie z Internetem, wykrywa ruch* i posiada kamerę, to wszystko jest w porządku.

Czy członkostwo w usłudze Nintendo Switch Online jest wymagane do gry w trybie Smart Device?

Nie, członkostwo Nintendo Switch Online nie jest wymagane do gry w trybie Smart Device.

Czy do gry wymagane jest konto Nintendo?

Aby grać w trybie Smart Device, konto Nintendo musi być powiązane z wykorzystywaną konsolą Nintendo Switch. Jednak tylko konsola musi być powiązana. Nie ma wymogu, aby każda osoba dołączająca do zabawy za pomocą urządzenia inteligentnego posiadała własne konto Nintendo.

Jaki jest zalecany sposób gry?

W Everybody 1-2-Switch! najlepiej grać w trybie TV na konsoli Nintendo Switch lub na konsoli Nintendo Switch – OLED Model. Dzięki temu każdy będzie mógł na ekranie telewizora wyraźnie zobaczyć instrukcje.

Czy mogę grać na konsoli Nintendo Switch Lite?

Możliwe jest granie w Everybody 1-2-Switch! na Nintendo Switch Lite przy użyciu dodatkowych kontrolerów Joy-Con (sprzedawanych oddzielnie). W takich przypadkach użytkownicy będą musieli mieć również urządzenie do ładowania kontrolerów Joy-Con, takie jak uchwyt do ładowania Joy-Con.

Gdzie kupić?

Everybody 1-2-Switch!

Może ci się spodobać również:

22.07.2022

Live a Live

04.03.2022

Triangle Strategy

24.06.2022

Fire Emblem Warriors: Three Hopes

10.07.2020

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

16.02.2018

Bayonetta 2

18.01.2019

Travis Strikes Again: No More Heroes


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU