Master Detective Archives: RAIN CODE

Już w sprzedaży

Master Detective Archive: Rain Code

Odkryj zupełnie nową detektywistyczną grę przygodową w klimacie lucid-noir od twórców serii Danganronpa w Master Detective Archives: RAIN CODE na konsolę Nintendo Switch!

MISTRZOWIE DETEKTYWÓW VS. MEGAKORPORACJA

Kanai Ward, miasto deszczu, opanowane przez niezliczone nierozwiązane tajemnice, znajduje się pod całkowitą kontrolą korporacji Amaterasu. Mistrzowie Detektywów z całego świata, z których każdy posiada unikalne moce, muszą stawić czoła wyzwaniu odkrycia prawdy. Z Shinigami u boku, Yuma dołącza do śledztwa jako stażysta w Nocturnal Detective Agency. Podróżuj swobodnie po w pełni trójwymiarowym środowisku miasta, aby zebrać dowody i zeznania.

Master Detective Archive: Rain Code
Master Detective Archive: Rain Code Master Detective Archive: Rain Code

WEJDŹ DO LABIRYNTU TAJEMNIC!

W miarę postępów śledztwa pojawi się sfera znana jako Labirynt Tajemnic, tworząc ścieżkę prowadzącą do prawdy. Jednak po wejściu do środka tajemnice spowijające sprawę materializują się jako sztuczki i pułapki, czekając, by pochłonąć Yumę. Tutaj nie obowiązują zasady rzeczywistości: zagłęb się w nieustannie zmieniający się Labirynt Tajemnic i dotrzyj do sedna spraw w Kanai Ward.

Master Detective Archive: Rain Code
Master Detective Archive: Rain Code Master Detective Archive: Rain Code

POSTACIE

Master Detective Archive: Rain Code

Yuma Kokohead

Japoński aktor głosowy: Katsumi Fukuhara

Angielski aktor głosowy: Lucien Dodge

Główny bohater cierpi na amnezję. Jego pochodzenie jest nieznane, ale był w posiadaniu dokumentów wskazujących, że został wysłany do Kanai Ward jako detektyw szkolący się w agencji w mieście. Bierze udział w toczących się śledztwach. Brak pewności siebie skutkuje tendencją do częstego narzekania. Ma jednak silne poczucie sprawiedliwości i bezinteresownie stara się pomóc każdemu, kto jest w potrzebie.

Master Detective Archive: Rain Code

Shinigami

Japoński aktor głosowy: Sayumi Suzushiro

Angielski aktor głosowy: Anjali Kunapaneni

Bóg śmierci wyznaczony do nawiedzania Yumy. Zwykle pojawia się w formie ducha. Widoczna tylko dla Yumy, Shinigami nieustannie unosi się i kołysze u jego boku. Choć jest wesoła i rozmowna, jej poczucie moralności jest dalekie od ludzkiego. Jej słowa i działania czasami wprawiają Yumę w zakłopotanie. W Labiryncie Tajemnic przekształca się w humanoidalną postać i może ingerować w różne sprawy.

Master Detective Archive: Rain Code

Master Detectives

Wśród detektywów należących do Światowej Organizacji Detektywistycznej, jest to detektyw z wyspecjalizowaną mocą zwaną Forensic Forte, która pomaga w działaniach śledczych. Mistrzowie Detektywów są ekspertami w dochodzeniach kryminalnych. Korzystając ze swoich umiejętności, są w stanie uzyskać informacje i dowody, które normalnie nie byłyby dostępne dla zwykłych ludzi. Razem z Yumą zajmują się trudnymi sprawami w Kanai Ward.

Gdzie kupić?

Master Detective Archive: Rain Code

Może ci się spodobać również:

22.07.2022

Live a Live

04.03.2022

Triangle Strategy

24.06.2022

Fire Emblem Warriors: Three Hopes

10.07.2020

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

16.02.2018

Bayonetta 2

18.01.2019

Travis Strikes Again: No More Heroes


Copyright © 2017 - 2024 CQE.PL - Dystrybutor gier i konsoli Nintendo, IT oraz zabawek.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZ SK PL HU