Oprogramowanie preinstalowane

 

Po podłączeniu Wii U do Internetu uzyskasz dostęp do nowych usług i możliwości, które urozmaicą doznania płynące z gier. Internet pozwoli także na łączenie się ze swoimi znajomymi i członkami rodziny na odległość, odkrywanie  nowych gier, a także daje wiele innych możliwości.

 

Utworzenie konta użytkownika

W łatwy sposób możesz rozpocząć przygodę z Wii U. Poprzez założenie swojego konta użytkownika wzbogacisz swoje doznania z gier oraz dostaniesz nowe oprogramowanie natychmiast i za darmo.

 

 

logo_miimaker_CMM_small

Miiverse

Miiverse jest nową usługą, która łączy Mii graczy z całego świata. To tutaj możesz dzielić się swoimi wrażeniami, dyskutować o grach i odkrywać nowe oprogramowanie.

 

 

logo_eshop_CMM_smallNintendo eShop

W eShopie Nintendo znajdziesz nowe oprogramowanie dla Wii U oraz zapowiedzi i klipy, a także przeczytasz o przygotowywanych tytułach. Właściciele podstawowego zestawu Wii U mogą potrzebować do przechowywania dużej ilości oprogramowania dodatkowego nośnika pamięci.

logo_internetbrowser_CMM_small

Przeglądarka internetowa

Na wyświetlaczu kontrolera Wii U możesz łatwo przeglądać Internet, możesz pokazać na ekranie telewizora ulubione strony swojej rodzinie lub znajomym.

logo_wiiuchat_CMM_smallWii U Chat

Kamera i mikrofon znajdujące się na kontrolerze Wii U umożliwią Ci rozmawianie na odległość z Twoimi przyjaciółmi i członkami rodziny nawet, jeśli telewizor jest w obecnej chwili używany do innego celu.

 

logo_miiverse_CMM_smallMii Maker

Stwórz unikalną postać Mii dla siebie, przyjaciół i członków rodziny. W ten sposób dostaną się do gry jako główne postacie, które są wspierane przez Mii (poza Mii Makerem pozostałe usługi wymagają połączenia internetowego).

CI_WiiU_sticker_CMM_small

Gry z konsoli Wii działają także na Wii U

Oprócz gier przeznaczonych dla Wii U, na konsoli uruchomisz prawie wszystkie gry i aplikacje z konsoli Wii. Gry możesz uruchomić z nośników pamięci dla Wii, WiiWare albo z Virtual Consoli. Dane z Wii można przenieść na Wii U.

CI_WiiU_img_homebutton_CMM_small

Przycisk HOME

Przez naciśnięcie przycisku HOME gra przejdzie w tryb uśpienia i będziesz mógł przeglądać Internet albo zobaczyć, co nowego dzieje się w Miiverse. Po ponownym przyciśnięciu HOME wrócisz do gry.

 

CI_WiiU_img_dailyrecords_CMM_small

Rekordy dzienne

W codziennym rankingu (Daily Log) zobaczysz, z którym graczem grałeś najwięcej, znajdziesz też rekordy innych użytkowników zarejestrowanych na Twoim Wii U.

 

 

Zagraj z przyjaciółmi na odległość

Możesz dodać do spisu przyjaciół innych graczy i w ten sposób w każdej chwili możesz sprawdzić, w co aktualnie oni grają. W łatwy sposób możesz poprosić ich o dołączenie do gry on-line.