CI_WiiU_headline_chat_image600w

Nie potrzebujesz nic więcej poza konsolą Wii U z kontrolerem i połączeniem internetowym, aby móc połączyć się telefonicznie i przez video z przyjaciółmi na odległość.

Połącz się ze swojego pokoju z Wii U

W jaki sposób? Jest to bardzo łatwe. Wystarczy jak usiądziesz sam lub z całą rodziną przed telewizorem i już możesz dzwonić do swoich przyjaciół na odległość. Wbudowane w kontroler kamera i mikrofon pozwalają właścicielom Wii U kontaktować się ze sobą w łatwy sposób.

Popatrz, jak wyglądała pierwsza rozmowa przez Wii U między prezesem Nintendo Satoru Iwata i prezesem amerykańskiego oddziału Nintendo Reggie Fils-Aimem.

 

 

Komunikacja za pomocą kontrolera jest wygodna

Jeśli chcesz szybko wymieniać się informacjami ze swoimi znajomymi, nie musisz nawet włączać telewizora. Wii U chat działa także na samym kontrolerze.

CI_WiiU_chat_scr_02_CMM_small

Sterowanie ruchem

Z aktywnym sterowaniem za pomocą ruchów możesz przesuwać strony prostym pochyleniem kontrolera z góry na dół.

 

To jest łatwe

Rozpoczęcie konwersacji jest łatwe. Wystarczy, że wybierzesz Mii postać swojego zarejestrowanego kolegi z którym chcesz porozmawiać, a Wii U chat od ręki Cię z nim połączy!

Rysuj razem ze znajomym

Możesz ręcznie pisać wiadomości lub rysować rysunki na wyświetlaczu kontrolera

Powiadomienie o przychodzącej rozmowie

Jeśli Twoje Wii U jest aktywne w chwili, gdy dzwoni do Ciebie znajomy, przycisk HOME na kontrolerze zacznie migać. Rozmowę przyjmuje się poprzez naciśnięcie przycisku HOME.