CI_WiiU_headline_Internetbrowser_image600w

Internet na dwóch ekranach

Strony internetowe możesz wygodnie przeglądać na wyświetlaczu kontrolera Wii U. Na ekran telewizora możesz wysłać te strony, które spodobały Ci się i chcesz je pokazać swojej rodzinie lub przyjaciołom.

Przeglądaj Internet z całą rodziną.

Możesz przeglądać z całą rodziną filmy i zdjęcia z dowolnej internetowej lokalizacji. Opisy i teksty ukażą się na wyświetlaczu kontrolera, na którym możesz też przeglądać strony internetowe bez używania telewizora.

CI_WiiU_img1_EN_CMM_small

Łatwe surfowanie

Możesz w łatwy sposób poruszać się po Internecie przy użyciu przycisków sterujących kontrolera Wii U. Dotykając ekran przesuniesz strony, zmienisz okno albo napiszesz wiadomość.

 

 

CI_WiiU_gamepad_tilt_CMM_smallSterowanie ruchem

Z aktywnym sterowaniem za pomocą ruchów możesz przesuwać strony prostym pochyleniem kontrolera z góry na dół.

 

Nowe funkcje

Przeglądanie Internetu jest na Wii U dużo zabawniejsze. Podczas odtwarzania video na telewizorze, możesz dalej kontynuować przeglądanie Internetu na wyświetlaczu kontrolera i zapoznawać się z kolejnymi informacjami albo przygotować stronę, która niespodziewanie pojawi się na telewizorze.

Przeglądanie Internetu podczas grania

Być może podczas grania będziesz chciał się poradzić. Naciśnij przycisk HOME w celu uśpienia gry i uruchom przeglądarkę internetową. Nazwa gry zostanie automatycznie dopisana do pola wyszukiwania. Odpowiedź na swój problem znajdziesz szybko i łatwo.

Kontrola rodzicielska

Kontrola rodzicielska (Parental controls) na konsoli Wii U ułatwia zablokowanie treści, do której dzieci nie powinny mieć dostępu.